Главная » »

Акции

Період проведення акції: з 25.08.2021 по 25.10.2021

Учасники Акції: Нові абоненти, згідно критеріям Компанії, а також існуючі абоненти з послугою Інтернет.

Територія Дії Акції: Київ та Київська область.

 УМОВИ АКЦІЇ

 - Підключення до мережі Інтернет до обраного тарифу: «Доступний», «Класичний», «Комфортний», «Універсальний», «Преміум» або «Гігабіт», за акційною ціною 0,30 грн.

 - Вартість обраного тарифу з лінійки стандартних тарифів – за перший місяць користування 0,30 гривень. Надалі – стандартна вартість в залежності від обраного тарифу.

- Налаштування Wi-Fi роутера безкоштовно.

- При замовленні та підключенні Інтернет з ОТТ-сервісом від Sweet.tv або OLL.tv, разом з Інтернетом, гарантовано спеціальний тариф за перший місяць користування всього за 0,60 гривень. Надалі – стандартна вартість в залежності від обраного тарифу.

 - Акційна пропозиція для існуючих абонентів на послуги ОТТ сервісу доступна в разі замовлення та придбання Медіаплеєра iNeXT TV5 Android TV за спеціальною ціною 900 гривень.

 - До пакету ТБ входить: ОТТ-сервіс Sweet.tv – тарифний пакет «Середній» або ОТТ-сервіс OLL.tv - тарифний пакет «Oll inclusive»

 - При підключенні абонент сплачує авансовий платіж в розмірі щомісячної абонентської плати згідно обраного тарифу на другий місяць користування послугою(ми).


Печать