Главная » » »

Загальна інформація

Компанія "Українські новітні телекомунікації" (ТМ UNTC) заснована в 2005 році.

Власність – 100% АВАЛІЯ ІНВЕСТМЕНТС ЛІМІТЕД (AVALIA INVESTMENТS LIMITED). Реєстраційний номер НЕ 172815, місцезнаходження: 2-4 Арх. Макарія ІІІ, Кепітал Сентер, 9-й поверх, індекс 1065, Нікосія, Кіпр. Кінцевий бенефіціарний власник - Мазепа Ігор Олександрович, Україна.

На виконання "Порядку подання телерадіоорганізаціями та провайдерами програмної послуги інформації про структуру власності та відповідних форм документів телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги", затвердженого рішенням Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення від 21.01.2016 року № 2, Компанія публікує інформацію про структуру власності за 2019 рік.

UNTC надає послуги доступу в Інтернет, телефонії (SIP), телебачення, передачі даних, он-лайн трансляцій в мережі Інтернет і віддаленого відеоспостереження. Компанія є членом RIPE і має офіційний статус LIR. 

Інфраструктура 

UNTC розвиває власну мультисервісну мережу передачі даних по всій території України. Мережа UNTC складається з опорної оптоволоконної мережі та швидкісної бездротової радіомережі (pre - WiMax). Функціонування мережі UNTC базується на технологіях пакетної комутації на основі сімейства протоколів IP/MPLS. 

Перша національна мультисервісна pre - WiMax мережа UNTC працює в діапазоні частот 5,7 - 5,8 і 12 - 13 Ггц. Мережа побудована за допомогою устаткування Motorola Canopy і радіорелейного устаткування компанії Alcatel - Lucent. 

Для забезпечення надійної роботи транспортної мережі UNTC і надання гарантій якості по кожному з сервісів, в мережі використовуються процедури управління трафіком IP/MPLS (MPLS TE, MPLS TE Fast Reroute), підтримуються механізми забезпечення якості обслуговування QoS (Diffserv, RSVP). 

UNTC може підключити до мережі передачі даних практично будь-який об'єкт в Україні і забезпечити передачу різноманітного трафіку дотримуючись усіх вимог конфіденційності корпоративної і приватної інформації. 

Географія: 8 регіонів України.

Печать