Главная » » »

Технологія pre-WiMax

Pre-WiMax - це технологія надання фіксованого бездротового доступу в інтернет.

Від WiMax вона відрізняється тим, що працює в зоні прямої видимості. В технології WiMax радіосигнал здатний огинати перешкоди, але чим їх більше і чим далі об'єкт абонента знаходиться від базової станції оператора, тим швидкість доступу в Інтернет буде менше, а сам канал зв'язку нестійкий.

Щоб гарантувати якість своїх послуг, ми підключаємо абонентів тільки в разі наявності прямої видимості. При цьому щоб доступ в Інтернет став доступний більшій кількості мешканців районів, в яких не розвинена провідна інфраструктура, ми постійно розвиваємо свою мережу.

У радіомережі UNTC, побудованої за технологією рre-WiMax, закладені механізми, що відповідають за якість обслуговування і дозволяють забезпечити абонентам гарантований сервіс. Коротко це означає, що абоненту забезпечується стабільність бездротового виділеного каналу не залежно від відстані до базової станції, можливість пріоритезації трафіку і високі швидкості доступу, при збереженні стійкості сигналу.

Бездротовий доступ в Інтернет по радіомережі UNTC дозволяє забезпечити абонентам стабільний канал зв'язку (частота 5,8 - вільна від перешкод), високу швидкість доступу в Інтернет - до 5-7 Мбіт/с. Тобто абоненти можуть грати в он-лайн ігри, завантажувати аудіо та відео файли, працювати і спілкуватися в мережі.

Характеристики бездротової мережі UNTC pre-WiMax.

Надійність. Радіоустаткування працює на високих частотах. Устаткування Motorola Canopy і Alcatel - Lusent забезпечує високу якість зв'язку, яке стійке до перешкод, не залежить від погодних умов: дощу, снігу, морозу, спеки, гроз.Працює при температурі навколишнього середовища: від -40 ° С до +55 ° С,при допустимій швидкості вітру: 190 км / ч.

Печать