Главная » » » »

Операторам та провайдерам

Для операторів зв'язку і провайдерів UNTC пропонує побудову і оренду транспортних каналів передачі даних і послугу "останньої милі". "Остання миля" все ще залишається вузьким місцем багатьох операторів і провайдерів, що бажають розширити свій бізнес.

UNTC може побудувати "останню милю" використовуючи оптоволоконні і бездротові (pre - WiMax) канали передачі даних.
Приклади рішень з використанням технології pre - WiMax.

Рішення "точка - точка"
Варіант з'єднання двох мереж: мережа оператора - мережа віддаленого котеджного селища або приватної забудови.
 
Місткість каналу може складати:


Рішення "точка - багатоточка"

Варіант, при якому необхідно забезпечити доставку телекомунікаційних послуг в район, де немає Вашої мережі. Це може бути віддалене котеджне селище або будь-яка інша локація потенційних клієнтів.

UNTC встановлює комплект устаткування на базовій станції (БС) в місці, що дозволяє забезпечити покриття вибраної Вами території;

 
Не вкладаючи великих капітальних інвестицій у ВОЛЗ, оператор зможе забезпечити охоплення території, на якій розташовані потенційні клієнти. Якщо станеться так, що ринок був оцінений оператором занадто оптимістично і попит на послуги незадовільний, оператор зможете згорнути це Рішення і перенести в іншу потенційно цікаву локацію.

Мережа UNTC дозволяє передавати послуги доступу в мережу Інтернет, VoIP телефонії, відеоспостереження, кросирування, сигналізації та інших послуг. Клієнти, підключені до мережі, при цьому залишаються клієнтами оператора.

Стадії, передуючі безпосередній реалізації проекту


Печать