Главная » »

Телебачення

Шановні Абоненти!

Компанія ТОВ «Українські новітні телекомунікації» інформує про початок надання послуги Інтерактивного телебачення на базі Національного онлайн-кінотеатра SWEET.TV.

SWEET.TV — національний онлайн-кінотеатр із доступом до українського національного та преміального HD-телебачення, а також рейтингових світових кінохітів, що є одним із лідерів ринку ОТТ-сервісів та представлений на всій території країни.

 У зв’язку з впровадженням сучасного та високотехнологічного сервісу інтерактивного телебачення інформуємо Вас про те, що з 1 травня 2021 року ТОВ «Українські новітні телекомунікації» припиняє надання послуг цифрового кабельного телебачення.

Абонентська плата по основним та додатковим послугам телебачення нараховуватися не буде, а змішані тарифні пакети Інернет+ТБ, а саме: Доступний+ТБ, Класичний+ТБ, Комфортний+ТБ, Універсальний+ТБ та Гігабіт+ТБ будуть автоматично змінені на аналогічні пакети Інтернет.

В свою чергу, на платформі SWEET.TV для Вас доступно 220+ телеканалів національного та преміального HD-телебачення. Для вашої зручності ми додали можливість відсортувати їх за жанром: фільмові, пізнавальні, спортивні, дитячі, новинні, музикальні, мода, 18+, регіональні та інші.

  А також Ви отримуєте: 

Сімейна передплата. Підключай 4 пристрої за ціною одного тарифу.

Інтерактивне ТБ. Це можливість керувати прямим ефіром телебачення. А для власників 4К телевізорів у нас є спеціальний розділ, де доступні фільми у якості 4К.

Культові фільми з українською доріжкою від Disney, Universal, Paramount, Sony та Metro-Goldwyn-Myer включені у стандартний тариф SWEET.TV.

Додаток SWEET.TV Один із найбільш дружніх на українському ринку. Ви за лічені хвилини інтуїтивно зрозумієте, куди натискати та що робити. І ваша бабуся теж. Додаток може стабільно працювати з мінімальною швидкістю інтернету.

SWEET.TV — легальний сервіс. Весь контент з'являється на платформі виключно після підписання угоди з правовласником.

На SWEET.TV є можливість формувати списки обраних телеканалів і фільмів на власний смак.

Послуга доступна на телевізорах з функцією SMART TV, на планшетах, смартфонах з операційними системами Android та iOS, персональних комп’ютерах і ноутбуках, на телевізорах будь-якого покоління з мультимедійними приставками SMART TV.

Для підключення послуги залиште замовлення на сайті, в особистому кабінеті або за телефоном +38 (044) 374 00 00

Печать